OSOBY O TYCH IMIONACH TO LENIE. ONI NIE LUBIą PRACOWAć, WOLą LENIUCHOWAć. SPRAWDź LISTę IMION! 10.07.2024

Osoby o tych imionach lubią leniuchować. A Ty jesteś leniem? Może nie każdy z nas jest typowym leniem, ale na pewno każdy lubi sobie poodpoczywać. Szczególnie po ciężkiej pracy. Ale czy są osoby, które są bardziej leniwe od innych, które odpoczynek przedkładają nad pracę i obowiązki? Oczywiście! A czy lenia można poznać po tym, jak ma na imię? No cóż... Są osoby, które uważają, że to, jakie nosimy imię decyduje również o tym, jakimi ludźmi jesteśmy, jak się zachowujemy, w jaki sposób idziemy przez życie. Sprawdź listę imion największych leniuchów. Potraktuj ją z przymrużeniem oka.

W naszym zestawieniu znajdziecie imiona, którym przypisuje się cechę lenistwa. Sprawdź naszą fotogalerię.

Zobacz galerię

- Na tapczanie siedzi leń. Nic nie robi cały dzień - ten wierszyk Jana Brzechwy zna chyba każde dziecko. I dorosły, który wychował się na "Akademii Pana Kleska" chyba też. No i na pewno każdy lubi sobie czasem poleniuchować.

Są jednak osoby, które uważają, że mężczyźni i kobiety o konkretnych imionach mają zdecydowanie większe predyspozycje do szukania okazji, by nic nie robić, by sobie poodpoczywać. Czyli - krótko mówiąc - by poleniuchować leżąc do góry brzuchem i wpatrując się bezmyślnie w sufit, by sobie poleżeć na kanapie z pilotem do telewizora w ręku, albo w telefonem w ręku. Wiele osób uważa bowiem, że nadane nam przy narodzinach imię wpływa na to, jakimi ludźmi będziemy w przyszłości.

Czy będziemy pracowici, chętni do pomocy, do wykonywania obowiązków domowych, czy może na odwrót: pracy będziemy unikać, jak ognia, każda wymówka do tego, by czegoś nie zrobić będzie dobra, a awans w pracy to ostatnia rzecz, o jakiej będziemy marzyć.

W księgach imion przy konkretnych męskich i żeńskich imionach znajdziemy przeróżne opisy cech charakteru, podejścia do domu i rodziny, zapatrywania na różne rzeczy. Tym razem przeszukaliśmy znaczenia imion pod względem ciągot do leniuchowania.

Osoby o tych imionach to największe leniuchy. Sprawdź w naszej fotogalerii.

Zobacz galerię

2024-07-10T04:31:09Z dg43tfdfdgfd