NIEDAWNO USłYSZAłA, żE MA DWA NOWOTWORY. PO DIAGNOZIE WSTRZYMAłA PLANY ADOPCYJNE

Martina Navratilova na początku roku poinformowała, że lekarze wykryli u niej nowotwory gardła i piersi. — Mam nadzieję na pozytywny wynik. Przez jakiś czas będzie ciężko, ale będę walczyć z całych sił — wyznała wówczas w oświadczeniu opublikowanym przez WTA. Teraz żona legendarnej tenisistki Julia Lemigowa zdradziła, że postanowiły wstrzymać się z planami o adopcji dziecka.

W reality show "The Real Housewives of Miami" 50-letnia Julia Lemigowa wyznała, że para "wstrzymała" swoje plany adopcyjne i koncentruje się na zdrowiu Navratilovej. — Kiedy adoptujesz dziecko, musi to dotyczyć dziecka. A teraz wszystko dotyczy Martiny i jej zdrowia — oznajmiła.

Ciąg dalszy artykułu pod materiałem wideo

Navratilova i Lemigowa na razie nie adoptują dziecka. "Czekam, aż Martina poczuje się lepiej"

— Myślałyśmy, że agencja zadzwoni w każdej chwili i przyniesie nam radosną wiadomość, że będziemy mieć dziecko. Zamiast tego walczymy z dwoma nowotworami. Jakby jeden nie wystarczył – powiedziała Lemigowa. — Po prostu czekam, aż Martina w końcu poczuje się lepiej — dodała.

W 2010 r. u legendy tenisa zdiagnozowano niezłośliwy nowotwór piersi. Wtedy tenisistka pokonała chorobę.

"Nie ma czasu na płacz"

Teraz żona Navratilovej wyjaśniła, że zdiagnozowanie "naprawdę zmienia perspektywę". — Wszyscy musimy być dla niej silni. Nie ma czasu na, by siedzieć i płakać. To nie pomoże. To tylko pogorszy sytuację — powiedziała Lemigowa cytowana przez "People".

Martina Navratilova jest jedną z najbardziej utytułowanych tenisistek wszech czasów. W trakcie kariery zdobyła łącznie 59 tytułów Wielkiego Szlema.

Navratilova przeszła do historii na początku lat 80., kiedy ujawniła się jako lesbijka. W 2014 r. wzięła ślub ze swoją partnerką Julią Lemigową. Była modelka ma dwie córki z poprzednich związków.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2023-03-18T10:28:15Z dg43tfdfdgfd